Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek
TV spored danes na Oto

TV spored danes na Oto


naloži starejše

06:00 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 39. del

06:55 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

07:20 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 6. del

07:25 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 21. del

07:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 18. del

08:00 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 76. del

08:20 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 18. del

08:45 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 26. del

09:10 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 7. del

09:15 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 37. del

09:30 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 41. del

10:00 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 6. del

10:10 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

10:35 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 20. del

10:40 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 23. del

11:05 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 4. del

11:10 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

11:30 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 7. del

11:55 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

12:20 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 18. del

12:40 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

13:05 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

13:30 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 33. del

13:50 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 37. del

14:00 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 39. del

14:25 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 9. del

14:45 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

15:05 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

15:30 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 20. del

15:50 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

16:15 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 8. del

16:20 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 10. del

16:25 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 9. del

16:35 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 10. del

16:50 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

17:15 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 47. del

17:30 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 48. del

17:40 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 3. del

17:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 7. del

18:00 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 77. del

18:05 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 26. del

18:20 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 44. del

18:30 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 17. del

18:55 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 19. del

19:10 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 19. del

19:35 Grizzy in glodavčki

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

19:40 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 34. del

20:05 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 40. del

20:25 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 38. del

20:35 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 10. del

21:00 Dr. Oz

★★☆☆☆ Pogovorna oddaja, 5. sezona, 16. del

21:40 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 33. del

22:20 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 34. del

23:05 Nočni program